Utrzymanie porządku wokół domu, osiedla czy biura może być niełatwym zadaniem, zwłaszcza wtedy, kiedy obowiązków jest coraz więcej, a czasu dość mało. Z tego powodu w Ogrody Nowiccy przygotowaliśmy dla naszych Klientów usługę sprzątania ogrodów oraz wykonywania prac wokół posesji.

 

Jesteśmy dumni z tego, że dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Oferujemy wiele usług, w tym pielęgnację trawników, utrzymanie ogrodu i ogólne prace porządkowe. Nasz zespół oceni stan Twojej nieruchomości, a następnie ustali najlepszy plan działania.

Firma sprzątająca ogrody i wiele więcej

 

Bujny trawnik, doskonałe rabaty kwiatowe i idealnie przycięte żywopłoty mogą być cechami definiującymi nieruchomość.

 

Osiągnięcie tak doskonałych warunków wymaga regularnej, starannej pielęgnacji. W tym miejscu pojawia się nasza firma. Oferujemy fachowe usługi dopasowane do wszelkich potrzeb związanych z ogrodnictwem i pielęgnacją zieleni.Dopilnujemy, by Twoja posesja wyglądała naprawdę majestatycznie!

 

Zadbamy o to, by wszystkie elementy osiągnęły swój maksymalny potencjał.

 

Poza codzienną troską o teren, oferujemy również usługę konserwacji posesji. W nagłych przypadkach nasi Klienci mogą też skorzystać z opcji serwisu technicznego posesji.

 

Liczy się działanie

 

Podczas naszej współpracy z Klientami prywatnymi, Klientami instytucjonalnymi oraz Wspólnotami Mieszkaniowymi, ustalamy wspólnie konkretny i efektywny plan działań, aby wszystko było zawsze dopięte na ostatni guzik.

 

W naszej firmie rozmawiamy, słuchamy i pytamy, aby jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania i pragnienia. Czujemy się usatysfakcjonowani wiedząc, że świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie oraz możemy pomóc Wam w utrzymaniu idealnego stanu budynków i ogrodów.

 

 

Nasze cele

W Ogrody Nowiccy wychodzimy z założenia, że zadbana posesja i ogród pomaga zachować spokój ducha. Uważamy, że to bardzo ważny aspekt życia, dlatego podczas prac porządkowych dążymy do tego, by nasze usługi były:

 

dopasowane do potrzeb klienta – wspólnie z Wami ustalamy indywidualny plan działania, zgrywający się z Waszym trybem życia i preferencjami

 

dokładne – podczas porządkowania posesji i pielęgnacji ogrodu do każdej czynności podchodzimy starannie

 

kompleksowe – na teren zielony i posesję patrzymy całościowo, a podczas pracy działamy tak, aby efekty były widoczne i pasujące do siebie

 

W Ogrodach Nowiccy staramy się przekraczać oczekiwania, oferując najwyższej klasy usługi w konkurencyjnych cenach. Rozumiemy, że przestrzeń zewnętrzna każdego człowieka jest wyjątkowa i taka właśnie idea przyświeca nam podczas pracy.

Zainteresowany usługą? Napisz do nas przez poniższy formularz kontaktowy!

 

  Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest firma F.H.U Tatiana Walkiewicz Nowicka z siedzibą w Toruniu przy ulicy Świętego Andrzeja Boboli 19/17. Pełny obowiązek informacyjny oraz treść Polityki Prywatności dostępny jest pod adresem: https://ogrody-nowiccy.pl/polityka-prywatnosci/


  Sekcja FAQ

   

  Co to jest obsługa techniczna posesji?

   

  Jedną z głównych funkcji obsługi technicznej jest świadczenie usług ogrodniczych dla mieszkańców. Obejmuje to utrzymanie ogrodów i terenów zielonych wokół nieruchomości, a także sadzenie nowych drzew, kwiatów i innych roślin. Co więcej, obsługa ta obejmuje również odśnieżanie czy deratyzację szkodników.

   

  Co to jest konserwacja nieruchomości?

   

  W najprostszym ujęciu konserwacja nieruchomości to proces utrzymywania posesji w dobrym stanie. Obejmuje to zarówno konserwację zewnętrzną, jak i wewnętrzną, a także kształtowanie krajobrazu i ogrodnictwo. Ważne jest, aby przeprowadzać rutynową konserwację, aby uniknąć kosztownych napraw w przyszłości i aby nieruchomość wyglądała jak najlepiej przez cały czas.