Natura to niesamowity projektant. Doskonałe i zapierające dech w piersiach krajobrazy pobudzają wyobraźnię, uspokajają i koją nasze zmysły. Jesteśmy dumni z tego, że możemy tworzyć miejsca, które są przedłużeniem piękna natury.

 

W naszej pracy to jednak nie natura, a my jesteśmy odpowiedzialni za kompozycję i układ danej przestrzeni. Przygotowując projekty, dążymy do tego, by w pełni sprostać zadaniom, które stawia przed nami piękno przyrody i zaprojektować przestrzeń, która będzie odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów.

 

projektowanie ogrodów

W rezultacie nasze projekty łączą w sobie elementy oazy i funkcjonalnej przestrzeni.

Projekty ogrodów Toruń – jak powstają?

 

Każdy projekt ogrodu przygotowujemy w profesjonalnym programie graficznym. Dzięki temu nasi Klienci mogą zobaczyć, jak w przyszłości będzie wyglądać teren zielony. Podczas pracy bierzemy pod uwagę kilka bardzo ważnych elementów, które składają się na najlepszy projekt ogrodu.

 

Po pierwsze, przed rozpoczęciem prac nabywamy wiedzę na temat rozmiaru działki, jej kształtu, rodzaju terenu oraz gleby. Poznanie tych wytycznych jest pierwszym krokiem do stworzenia projektu, który będzie w pełni funkcjonalną, żywą i witalną przestrzenią.

 

Drugim filarem naszych działań projektowych jest zrozumienie potrzeb i marzeń naszych Klientów. Poświęcamy czas na rozmowę, słuchamy i zadajemy pytania, by przeobrazić cyfrowy dokument w obraz wyjęty wprost z wyobraźni naszych Klientów.

 

Toruń – projektowanie ogrodów nowych i już istniejących

 

Nigdy nie jest za późno na stworzenie projektu ogrodu. Niezależnie od tego, czy właśnie wprowadziłeś się do nowo wybudowanego domu, czy też od lat myślisz o odnowieniu swojej przestrzeni na zewnątrz, możemy pomóc w realizacji tego pomysłu.

 

Wspólnie odkryjemy najlepszy projekt ogrodu dostosowany do Ciebie. Nasi zaangażowani projektanci posiadają wiedzę niezbędną do tego, aby stworzyć projekt ogrodu w każdym przypadku.

 

Nasze cele

 

Tworząc projekty, zawsze dążymy do tego, by spełniał on wcześniejsze założenia i koncepcje. W pracy towarzyszy nam idea, że dobry projekt ogrodu jest:

 

responsywny – czyli taki, który można wygodnie oglądać zarówno na ekranie komputera, jak i telefonu, ale również na papierze.

precyzyjny – czyli taki, który w pełni oddaje przyszłą aranżację ogrodu, uwzględnia szczegóły i drobne detale, które mogą mieć duży wpływ na całość krajobrazu

elastyczny – czyli taki, który pozwoli nam na wprowadzenie zmian i poprawek w przypadku zmiany koncepcji, wizji lub w celu poprawy funkcjonalności ogrodu

 

 

Dlaczego warto?

 

Stworzenie wstępnie zaplanowanego projektu ogrodu zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Nie trzeba się martwić, czy elementy będą pasować do siebie i czy stworzą jednolity wygląd. Co więcej, poznasz dostępną przestrzeń i dowiesz się, jak możesz rozmieścić poszczególne elementy. Ten rodzaj planowania jest kluczowy dla zapewnienia efektownego wyglądu i prawidłowego funkcjonowania ogrodu.

 

Projekt ogrodu przed domem – zawsze w centrum uwagi

 

W naszej firmie szczycimy się tym, że tworzymy najbardziej wyszukane projekty terenów zielonych.

 

Niezależnie od tego, czy przygotowujemy projekty ogrodów nowoczesnych, boho, czy vintage, poświęcamy im całe nasze serce i czas, aby zapewnić całkowitą satysfakcję. Nasze doświadczenie łączy się z indywidualnymi aspiracjami naszych Klientów, aby przekształcić ich przestrzeń zewnętrzną w coś całkowicie unikalnego i niezwykle wyjątkowego.

Zainteresowany usługą? Napisz do nas przez poniższy formularz kontaktowy!

 

  Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest firma F.H.U Tatiana Walkiewicz Nowicka z siedzibą w Toruniu przy ulicy Świętego Andrzeja Boboli 19/17. Pełny obowiązek informacyjny oraz treść Polityki Prywatności dostępny jest pod adresem: https://ogrody-nowiccy.pl/polityka-prywatnosci/


  Sekcja FAQ

   

  Jaki powinien być projekt ogrodu?

   

  Projekt ogrodu powinien być zaplanowany tak, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, jednocześnie biorąc pod uwagę klimat i ukształtowanie terenu na danym obszarze.

   

  Jakie cechy ma dobrze zaprojektowany ogród?

   

  Dobrze zaprojektowany ogród zawiera mieszankę różnych typów roślin, w tym kwiatów, krzewów i drzew, a także elementów krajobrazu, takie jak ścieżki, ogrodzenia i oświetlenie. Projektant ogrodu powinien rozważyć ekspozycję słoneczną, rodzaj gleby i klimat w Twojej okolicy.