Zima to z pewnością nienajlepszy czas dla właścicieli ogrodów. Teren nawet w najchłodniejszych miesiącach wymaga opieki, a pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz.

 

Z myślą o osobach, które wolą spędzić mroźne dni z kubkiem herbaty, przygotowaliśmy usługę odśnieżania w Toruniu. Poza Klientami prywatnymi, obsługujemy również Wspólnoty Mieszkaniowe i Klientów instytucjonalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać problem związany z niechcianym w pewnych obszarach śniegiem.

 

Kompleksowe odśnieżanie w Toruniu

 

Zajmujemy się szeroko pojętym usuwaniem śniegu i lodu z miejsc, w których ich obecność może być dość problematyczna. Nasi Klienci mogą więc liczyć na:

 

– odśnieżanie chodników

– odśnieżanie dachów

– odśnieżanie parkingów

– usuwanie sopli

 

Nasz profesjonalny zespół przy użyciu specjalistycznego sprzętu i środków jest w stanie szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru śniegu ze wskazanych przez Klienta obszarów. W Ogrody Nowiccy obsługujemy zarówno w przypadku sytuacji awaryjnych, jak i zamówień cyklicznych.

 

Nasze zasady

 

Zmieniające się pory roku stwarzają wiele wyzwań dla właścicieli ogrodów i zarządców wspólnot mieszkaniowych. Odpowiedni plan działań i zaangażowanie mogą z powodzeniem rozwiązać problem śniegu w miejscach, w których nie powinno go być. W Ogrody Nowiccy kierujemy się zasadami, dzięki którym mamy pewność, że nasze usługi są na najwyższym poziomie:

 

dostępność – śnieg potrafi zaskoczyć, dlatego staramy się dążyć do takiej organizacji pracy, która pozwoli nam na obsługę wielu klientów, gdy zajdzie taka potrzeba

precyzyjność – w czasie odśnieżania zachowujemy dokładność i pozbywamy się białego puchu do ostatniej śnieżki

bezpieczeństwo – w czasie bardziej skomplikowanych prac, takich jak usuwanie sopli lub odśnieżanie dachu, zachowujemy wszystkie środki bezpieczeństwa

higiena pracy – po zakończeniu pracy nie przesypujemy śniegu metr dalej, a sopli nie pozostawiamy na ziemi. Zostawiamy teren czysty i w pełni estetyczny.

 

 

Zawsze w porę

 

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby nadążyć za zmieniającymi się porami roku ze świadomością, że Twój ogród pozostaje bezpieczny i zdrowy. W Ogrodach Nowiccy naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej usługi odśnieżania dostosowanej do Twoich potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się pięknym, zimowym krajobrazem bez konieczności chwytania za łopatę.

Zainteresowany usługą? Napisz do nas przez poniższy formularz kontaktowy!

 

  Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest firma F.H.U Tatiana Walkiewicz Nowicka z siedzibą w Toruniu przy ulicy Świętego Andrzeja Boboli 19/17. Pełny obowiązek informacyjny oraz treść Polityki Prywatności dostępny jest pod adresem: https://ogrody-nowiccy.pl/polityka-prywatnosci/


  Sekcja FAQ

   

  Ile kosztuje odśnieżanie?

   

  W przypadku usługi jaką jest odśnieżanie, cena waha się między 2-3zł/m2. Warto jednak skontaktować się z firmą, aby uzyskać dokładną wycenę działań. Koszt uzależniony jest bowiem od ilości śniegu oraz wielkości terenu.

   

  Ile kosztuje odśnieżanie dachu?

   

  Średnia cena w przypadku usługi odśnieżania dachu wynosi 4zł/m2.

   

  Ile zajmuje odśnieżanie chodnika?

   

  To zależy od wielkości chodnika i tego, jak dużo jest śniegu. Ogólnie rzecz biorąc, odśnieżenie chodnika z lekkiego śniegu zajmuje około godziny. Jeśli śniegu jest więcej, potrwa to dłużej.