Drzewa to pomniki natury. Niestety, w niektórych przypadkach zachodzi konieczność usunięcia drzew z posesji. W Ogrody Nowiccy świadczymy usługę wycinki drzew w Toruniu. Rozumiemy jak ważne jest bezpieczeństwo podczas tego typu przedsięwzięć, dlatego też podczas pracy dbamy o to, by wszystko odbyło się zgodnie z procedurami. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich ogród lub podwórko są pod właściwą opieką.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i satysfakcję. Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w kwestii uzyskania pozwolenia na wycinkę drzew oraz kosztu wycięcia drzewa.

Wycinanie drzew w Toruniu i całej Polsce – zasady

 

Wycięcie drzewa to niełatwe zadanie. Wiele zależy od tego, jak duże jest drzewo i gdzie się znajduje. Poza aspektami czysto technicznymi, dochodzi również kwestia zasad związanych z usuwaniem drzew.

 

Wszystkie czynności regulowane są przez Ustawę o ochronie przyrody z 2004 roku. Dokument zakłada, że ścięcie drzewa wiąże się z uzyskaniem pozwolenia na wycinkę, chyba, że znajduje się ono na posesji własnej i nie są usuwane w celach zarobkowych.

 

Wycinka drzew na działce czy też wycinka drzew w ogrodzie nie musi się wiązać z szeroko pojętą biurokracją i staniem w kolejce w urzędzie. Jeśli jednak nie masz pewności, co do wycinki drzew bez zezwolenia, skontaktuj się z nami. Doradzimy i zorganizujemy wszystko w sposób zgodny z prawem.

 

Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo

 

Wybierając firmę Ogrody Nowiccy do wycięcia drzewa, możesz mieć pewność, że Twoje drzewa zostaną wycięte prawidłowo i przez doświadczonych pracowników.

 

Zapewniamy, że wszystkie obowiązujące przepisy są przestrzegane podczas procesu i że podejmujemy wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić optymalne wyniki każdej pracy, którą wykonujemy.

 

Stosujemy również wysokiej jakości narzędzia i techniki, aby zapewnić naszym klientom najlepszą dostępną usługę.

 

Nasz doświadczony personel z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, jakie można mieć w trakcie procesu ścięcia drzewa, a także doradzi, jaka technika wycinania będzie najlepsza w danej sytuacji. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci otrzymali od nas tylko wysokiej jakości usługę za każdym razem!

 

 

Wycinka drzew i co dalej?

 

Wycięcie drzewa wiążę się nie tylko ze zmianą dotychczasowego krajobrazu, ale również z dość dużym bałaganem w ogrodzie. Warto więc dokładnie zaplanować cały proces, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik – łącznie z wywiezieniem drzewa i sprzątaniem.

 

Jednak korzystając z naszych usług nie musisz się tym martwić. Nasz zespół w Ogrodach Nowiccy skupia się na dostarczaniu skutecznych i opłacalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Przed rozpoczęciem każdej pracy, sprawdzamy dokładnie nieruchomość, aby upewnić się, jakie działania powinniśmy podjąć i jakie sprzęty będą niezbędne.

 

Dodatkowo, nasza załoga posprząta po sobie po zakończeniu pracy – pozostawiając Twoją nieruchomość wyglądającą czyściej niż w momencie przybycia!

Zainteresowany usługą? Napisz do nas przez poniższy formularz kontaktowy!

 

  Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest firma F.H.U Tatiana Walkiewicz Nowicka z siedzibą w Toruniu przy ulicy Świętego Andrzeja Boboli 19/17. Pełny obowiązek informacyjny oraz treść Polityki Prywatności dostępny jest pod adresem: https://ogrody-nowiccy.pl/polityka-prywatnosci/


  Sekcja FAQ

   

  Ile kosztuje wycięcie drzewa?

   

  Cena ścięcia drzewa waha się między 300 a 500 zł. Koszt uzależniony jest od wielkości drzewa, jego lokalizacji i indywidualnych potrzeb klienta.

   

  Potrzebuję zezwolenia na wycięcie drzewa – jak uzyskać zgodę?

   

  Zgodę na wycinkę drzewa można uzyskać w urzędzie gminy lub miasta. W tym celu należy złożyć wniosek w odpowiedniej instytucji. Dokument powinien zawierać imię i nazwisko wnioskodawcy, oznaczenie nieruchomości, na której znajduje się drzewo oraz mapkę z usytuowaniem drzewa w terenie.