Ogrody Nowiccy to uznana firma zajmująca się montażem ogrodzeń w Toruniu. Od początku istnienia firmy świadczymy fachowe usługi z najwyższym profesjonalizmem.

 

Wiemy, że ogrodzenie to ważny element posesji, dlatego dbamy o to, by wykonane przez nas projekty wyróżniały się trwałością i niezawodnością w każdej sytuacji.

Nasze usługi – ogrodzenia Toruń i okolice

 

Podczas pracy rozmawiamy z Wami, by stworzyć ogrodzenie dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Dążymy do świadczenia jak najbardziej nowoczesnych rozwiązań, więc nasze usługi skupiają się przede wszystkim na elementach takich jak:

 

– montaż ogrodzeń panelowych

– montaż ogrodzenia panelowego z podmurówką

– bramy wjazdowe

 

Toruń to główny obszar naszego działania, jednak jesteśmy otwarci na projekty z całego kraju.

 

Ogrodzenia panelowe Toruń – dlaczego warto?

 

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o ogrodzenie, ale ogrodzenie panelowe jest jednym z najbardziej popularnych wyborów. Jest to atrakcyjny sposób na stworzenie bezpiecznej granicy na swojej posesji.

 

Przy odpowiedniej opiece, Twoje ogrodzenie panelowe będzie w stanie wytrzymać trudne warunki pogodowe i nadal wyglądać jak nowe po wielu latach minionych. Ponadto ten rodzaj ogrodzenia wyróżnia się stosunkowo atrakcyjną ceną w porównaniu do innych opcji dostępnych na rynku.

 

Dużą zaletą jest również fakt, że montaż ogrodzenia w Toruniu jest wykonywany przez naszą firmę szybko i bez zbędnych hałasów na terenie posesji.

 

 

Jak działamy?

 

W naszej pracy dążymy do tego, by każda praca związana z wykonywaniem ogrodzeń spełniała postawione sobie przez nas założenia. Należą do nich:

 

staranność – ogrodzenie i brama to podstawa bezpieczeństwa domu. Pamiętamy o tym podczas świadczenia usług naszym Klientom

prezycja – montaż ogrodzeń, które mają służyć wiele lat wymaga dużej dokładności i wiedzy na temat terenu. Kiedy pracujemy, nigdy o tym nie zapominamy

bezpieczeństwo – nawet w przypadku najmniejszych projektów, odpowiednio zabezpieczamy teren, aby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, zwierząt domowych i naszych specjalistów

terminowość – szanujemy Wasz czas, dlatego nasze zamówienia wykonujemy we wcześniej ustalonym terminie

 

Koszt montażu ogrodzenia panelowego

 

Cena montażu ogrodzenia panelowego jest uzależniona od wielkości posesji i ukształtowania terenu. Z tego powodu koszty projektu liczone są indywidualnie dla każdego Klienta.

 

Nasi specjaliści po dokonaniu oględzin, przygotowują dla Was kosztorys, więc przed rozpoczęciem prac możecie zapoznać się z dokładnym planem i ceną usługi.

 

Ceny uzależnione są również od typu ogrodzenia panelowego i materiału wykonania. Przyjmuje się jednak, że średnia cena za 150zł/mb.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaki koszt może wiązać się z postawieniem ogrodzenia panelowego na Twojej posesji, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy.

Zainteresowany usługą? Napisz do nas przez poniższy formularz kontaktowy!

 

  Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest firma F.H.U Tatiana Walkiewicz Nowicka z siedzibą w Toruniu przy ulicy Świętego Andrzeja Boboli 19/17. Pełny obowiązek informacyjny oraz treść Polityki Prywatności dostępny jest pod adresem: https://ogrody-nowiccy.pl/polityka-prywatnosci/


  Sekcja FAQ

   

  Co to jest ogrodzenie panelowe?

   

  Ogrodzenie panelowe to rodzaj ogrodzenia składającego się z paneli. Może być wykonane z różnych materiałów, w tym drewna, metalu lub plastiku. Ogrodzenie panelowe jest popularne, ponieważ jest niedrogie i łatwe w montażu. Pozwala również na dużą kreatywność w zakresie projektowania.

   

  Jak długo trwa montaż ogrodzenia panelowego?

  Jedną z największych zalet ogrodzenia panelowego jest szybki montaż. W przypadku mniejszych projektów montaż może potrwać tylko dwa dni, w szczególnych przypadkach jeden. Jeżeli chodzi o większe projekty, specjaliści mogą potrzebować około tygodnia lub więcej na realizację projektu.